Чоловічий наручний кварцовий годинник AMST Mountain Green, 2 ремінці
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2224
AMST — легендарний бренд чоловічих тактичних годинників, його «фішка» — мілітарі-дизайн, який простежується в кожній моделі. Годинник витримує підвищені навантаження та низькі температури.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Примітка: Ремінець, зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Miyota (Японія)
-
Для військових
-
Функції
Будильник, підсвічування, секундомір, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Скло
-
Колір корпусу
Сірий
-
Розміри, мм
45х16
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Коричневий
-
Додатковий ремінець
Нейлон
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
45 мм
-
Товщина
16 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMST |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування стрілок, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 160 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Основний колір циферблата | Сірий |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Розміри, мм | 45х16 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 160 |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Мітки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
- Ціна: 1 395 ₴













