Cheetah — бренд годинника для лідерів. Годинник має неповторний витончений дизайн і комплектується надійними японськими механізмами Miyota. Вони підійдуть під будь-який образ, яскраво виділять Вас і підкреслять Ваш стиль. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Примітка: Ремінець, зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Miyota (Японія)
-
Функції
Хронограф, секундомір, дата
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм - мити руки
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
42х12
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Чорний
-
Додатковий ремінець
Сталь
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
42 мм
-
Товщина
12 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheetah |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 160 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 160 |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Сталь |
- Ціна: 1 495 ₴














