Ремінці виготовлені з високоякісної тканини, мають надійну кріплення і стильно підійдуть як під класичні моделі годинника, так і під спортивні або смарт-годинники.
Характеристики
-
Матеріал ремінця
Тканина
-
Колір ремінця
Милитари
-
Довжина ремінця
25 см
-
Ширина ремінця
24 мм
-
Категорія
-
Бренд
Besta
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Ширина браслета/ремінця | 24 мм |
| Довжина ремінця | 250 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір браслета/ремінця | Камуфляж |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Тканина |
| Колір ремінця | Милитари |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




