



Чоловічий механічний годинник з автопідзаводом Forsining Walker Limited
1 975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2233
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Forsining — це відомий бренд механічних наручних годинників, що спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм є основою годинника Forsining і гарантує їх точний хід, надійність і високу якість. Кожен екземпляр цього бренда обладнаний автоматичним закладом, що надає зручності експлуатації годинника.Часи Forsining виготовляються з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі. Мінеральне скло є міцним і стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Неіржавка сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зношування. Все це разом гарантує високу якість годинника Forsining. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Автозавод
-
Функції
Показують дату, день тижня, час по 24 годинній шкалі
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Скло
-
Задня кришка
Прозора
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
42х14
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Коричневий
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
42 мм
-
Товщина
14 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 100 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Розміри, мм | 42х14 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня, час за 24 годинною шкалою |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Индексы |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴



