Жіночий наручний розумний смарт-годинник Smart Flower X Red, 2 ремінці
2 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2268
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт-годинник Smart Flower X — новинка легендарного бренда UWatchUWatch — легендарний бренд стильних і функціональних смарт-годинників. Нова модель поєднує елегантний дизайн, сучасні технології та турботу про здоров'я.Основні переваги: • 1,32” AMOLED HD екран — яскраві кольори та чудова чіткість • Тонкий круглий корпус — має дорогий та стильний вигляд.• Жіноче здоров'я: контроль менструального циклу та режим вагітності • Розумні нагадування: рух, вода, будильник • Таймер, секундомір• Керування музикою та камерою смартфона • Пошук годинника В комплекті безплатно додатковий ремінець і офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус, Ударостійкий корпус, Будильник, Датчик контролю концентрації кисню, Акселерометр, Пульсометр, Знімний ремінець, Шагомер |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Оповіщення | Звукове, Вібрація |
| Колір | Золотистий |
| Рівень водостійкості | 3 АТМ |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дорослих |
| Вага | 48 мг |
| Стать | Жіноча |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 1.32 дюйм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Тип матриці | AMOLED |
| Процесор | JL7074 |
| Сповіщення | Виклики, sms |
| Діагональ дисплея | 1.32" |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Роздільна здатність дисплея | 466*466 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Червоний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| У режимі очікування | до 10 днів |
| Довжина ремінця | 25,6 см (регулюється) |
| Товщина | 6,9 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 48 |
| Діаметр | 41 мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Ємність акумулятора, мА·год | 200 |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Дисплей | Сенсорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| Мова годинників | Укр, рос, англ |
| Наявність камери | Без камери |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| У звичайному режимі | 3-5 днів |
| Приймання дзвінків | Да |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Для жінок | Для жінок |
| Wi-Fi | Немає |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, кисень у крові |
| GPS | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴












