Чоловічий наручний механічний годинник з автопідзаводом Winner Basel R-Series, 2 ремешка
1 595 ₴
- В наявності
- Код: 2270
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічний годинник Winner — це поєднання класики та сучасного стилю за доступною ціною. Прозора задня кришка та скелетон-дизайн дають змогу бачити роботу механізму, що надає годиннику особливого шарму.Еті моделі призначені для чоловіків, які цінують індивідуальність, практичність і надійність. Якісний механізм працює без батарейок, використовуючи енергію заводу, а міцний корпус і ремінець забезпечують комфорт у повсякденному носінні.Преї годинника Winner: • стильний скелетон-дизайн; • механічний завод без батарейки; • якісний корпус та ремінець; • офіційна гарантія 12 місяців; • Ми є офіційними дистриб'юторами Winner в Україні.Часи Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Дайверські |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 100 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Установлювальним штифтом у першому положенні виставляється дата, у другому — час |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Розміри, мм | 40х14 |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Класичні |
| Застежка | Кліпсова |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Каучук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴



















