Чоловічий наручний механічний годинник Carnival Patent R-Series, 2 ремешка
4 695 ₴
- В наявності
- Код: 2271
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий механічний годинник Carnival — це престиж і надійність у кожній деталі. Обладнані високоточним японським механізмом із 25 камінням вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.Основні переваги Carnival: • японський механізм із 25 камінням; • міцне сапфірове скло; • офіційна гарантія 12 місяців; • ексклюзивна дистрибуція в Україні; • преміальний дизайн і бездоганна якість. Чоботи Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність і безкомпромісна якість.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Вага | 120 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Miyota (Автопідзавод, 25 каменів, Японія) |
| Розміри, мм | 40х22 |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 120 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Каучук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴













