Розумний годинник Smart Nova Sim — Смартфон на вашому зап'ястіЗабудьте про обмеження звичайних смарт-годинників. Цей девайс — це повноцінний мультимедійний центр у міцному корпусі. Завдяки підтримці SIM-карти та високошвидкісного інтернету 4G, ви можете залишатися на зв'язку, навіть якщо залишили телефон вдома.Основні переваги даної моделі: • Висока швидкість зв'язку: Підтримка мереж 4G LTE забезпечує миттєве завантаження даних, плавну роботу соцмереж (TikTok, Facebook, Instagram) та стабільний відеозв'язок. • Система HD Dual Camera: Годинник оснащений двома камерами для якісних фото, відео та відеодзвінків у месенджерах. Робіть селфі або знімайте навколишній світ прямо з руки. • Повна незалежність: Вбудований GPS допоможе прокласти маршрут у Google Maps, для комфортного пересування по місту. • Всі додатки під рукою: Завдяки ОС Android ви можете користуватися Play Services, завантажувати Telegram, WhatsApp, Spotify, YouTube та будь яких інших сервісах.В комплекті йде змінний ремінець і офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Да |
| В режимі очікування | до 3 днів |
| Вага, г | 60 |
| Версія Bluetooth | 4.2 |
| Виміри здоров'я | Пульс, тиск, кисень в крові, стрес |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Діагональ дисплея | 2.03" |
| Діаметр | 43 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Месенджері | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Мова годинника | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Можливість розмовляти | Да |
| Місткість акумулятора, мА*ч | 800 |
| Наявність камери | Подвійна камера 8МП + 2МП |
| Обсяг пам'яті | 16 Гб |
| Особливості | Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові; GPS -навігатор; Крокомір; Лічильник калорій; Sim-карта та можливість робити дзвінки; Камера |
| Підтримка Sim-карти | З SIM-карткою |
| Роздільна здатність дисплея | 320*386 |
| Стать | Чоловічі |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| Товщина | 13 мм |
| У звичайному режимі | 1 день |
| Форма корпусу | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴












