Tomi Brand™ — це сучасний бренд годинників, що поєднує класичні дизайнерські традиції з актуальним підходом до стилю та функціональності. Бренд управляється компанією BRANDHUB TRADE LLC (США), яка відповідає за всі процеси виробництва та підтримки.Головна стратегія бренду — зробити якісні та продумані годинники доступними для клієнтів у всьому світі завдяки прозорій моделі онлайн-продажів. Вони пропонують чесні ціни без зайвих націнок, зберігаючи баланс між естетикою, надійністю та комфортом у повсякденному використанні. Кожна модель Tomi Brand™ створена з урахуванням практичності та універсального дизайну, що гармонійно доповнює будь-який стиль.Ідеальний варіант як для себе, так і для подарунка — елегантно оформлений набір, продуманий до деталей.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Виробник | Tomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 40 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25,5 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 42х10 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴








